یال

قوانین تارنما

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین کلی و مرامنامه

در تارنمای تخصصی نام شناسی قوانین و مرامنامه ای وضع شده که تمامی کاربران و درخواست کنندگان بهتر است آن را مطالعه و فهم نمایند.

کاربران جدیدی که درخواستی ارسال میکند باید صبوری لازم را داشته باشند تا پس  از جوابگوئی افراد قبلی به درخواست آنها رسیدگی شود.

استفاده از خدمات و امکانات این تارنما برای همه ی افراد به منزله ی قبول این قوانین است . 

یک) تمامی اطلاعات افراد اعم از اطلاعات فردی و اسامی خانوادگی و اطلاعات تماس افراد نزد ما دربالاترین سطح ممکن حفاظت میشود و در اختیاز هیچ شخص یا ارگانی قرار نمیگیرد و صرفا برای جوابگوئی و بررسی های آینده به شخص شما بایگانی خواهد شد. 

دو) مدیر و کارشناس این تارنما هر زمان که صلاح بداند میتواند این قوانین را کم یا اضافه کرده و یا روند پاسخگوئی به در خواستها را تغییر دهد . بنابراین عدم توجه بموقع کاربران عزیز به اخبار و اعلامیه ها و قوانین و تغییرات آن در تارنما، قوانین را بی تاثیر نخواهد کرد.

سه) هزینه ای که بابت انجام خدمات گرفته میشود به عنوان هدیه منظور شده و شرعا در تصرف و اختیار کامل کارشناس و مدیر تارنما میباشد و آن مقدار از مبالغی که کاربران عزیز درخواست عودت نمیکنند، بنا بر صلاحدید ما در چندین حوزه ی مختلف مصرف میشود بیست در صد آن به بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان (کمک به ایتام و زنان سرپرست خانوار) و بیست درصد آن نیز وقف حضرت زهراست که یا  برای مراسمهای مذهبی هزینه میشود و یا برای کمک به سادات فقیر و نیازمند مصرف خواهد شد. بخشی از آن هم طبیعتا صرف هزینه های نگهداری و توسعه ی نرم افزاری و سرور و خدمات سایت میشود.

چهار ) درخواست کنندگان عزیز بایستی با حوصله و دقت کامل به قوانین درخواست خود را ارسال کنند و اگر در تکمیل فرمها دچار اشتباه شدند و فرم آنها تحلیل و بررسی شد و جواب آنها داده شد دیگر قابل اصلاح نیست و بایستی فرم جدید ارسال کنند و مجددا متحمل هزینه و زمان و در نوبت پاسخگوئی قرار بگیرند.

. پنج ) تماس با ما صرفا از طریق حساب کاربری امکانپذیر است و امکان جوابدهی به پیامک و ایمیل نیست. برای هرگونه ارتباط با مدیر و کارشناس پس از ورود به سامانه از قسمت " ارتباط با مدیر" اقدام کنید.   درخواست کنندگان عزیز هم سوال و جواب و پیگیری های خود را  از بخش پیامهای  لیست درخواستهای خود انجام دهند.

شش) برای پیگیری فرمها و ایراد سوالات و بیان ابهامات از بخش پیامها اقدام کنید. جوابها در اولین فرصت ممکن برای شما ارسال خواهد شد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

هفت ) پیامکهای اطلاعرسانی ما به شماره هائی که دریافت پیامکهای تبلیغاتی را مسدود کرده اند  توسط مخابرات ارسال نخواهد شد.لذا خواهشمندیم شماره ای را در فرم خود وارد کنید که دریافت پیام آن مسدود نشده باشد.

هشت ) جوابگوئی به افرادی که ایمیل آنها حین ثبت نام اشتباه  ذکرشده است امکان پذیر نمیباشد.سیستم اتوماسیون پاسخگوئی ما امکان تغییر ایمیل شما را ندارد و به همان ایمیلی که در فرم ثبت نام وارد کرده اید  جواب شما ارسال خواهد شد. و اگر اشتباه باشد و یا امکان دسترسی به آن ایمیل را نداشته باشید، جوابی دریافت نخواهید کرد. در اینصورت توسط بخش پیامها بایستی به ما اعلام کنید تا بطور جداگانه جواب برای شما ارسال شود. البته اگر ارسال جواب مجدد ما به طول انجامید جای گله از جانب شما نیست.

نه ) تنها درصورتی درخواست شما در لیست نوبت دهی قرار میگیرد که  مشخصات خود را در جواب اولیه ی ما تائید کرده باشد. درصورتی که شماره ی همراه شما و یا ایمیل شما اشتباه باشد و درخواست تائید اسامیتان را از ما دریافت نکرده باشید و بالتبع تائیدی هم صورت نگرفته باشد فرم شما در نوبت پاسخگوئی قرار نمیگیرد.

ده) ممکن است بنا به هر دلیلی زمان پاسخگوئی به درخواستها بیشتر از حد معمول طول بکشد. افرادی که توان صبوری برای گرفتن جواب را ندارند از ابتدای کار درخواستی ارسال نکنند، و درصورتیکه درخواستی ارسال کرده اند میتوانند با اعلام انصراف از دریافت جواب،  درخواست عودت مبلغ پرداختی را نمایند.

یازده ) به غیر از مورد بالا تمامی درخواست کنندگان محترم که جواب خود را دریافت نمودند صرف نظر اینکه عمل کرده باشند و یا نه ، تا 24 ساعت پس از دریافت اولین جواب میتوانند درخواست  عودت مبلغ بنمایند... ما در اینجا دکان باز نکرده ایم و هدفمان کسب درآمد نیست.

اشتباه برداشت نکنید. پرداخت وجه در اینجا صرفا یک قانون است برای ایجاد تعهد دو طرفه و نه یک اجبار ! تامل کنید.

نکته 1 :: انتقال و عودت وجه فقط یکبار در هفته و در طی روز شنبه انجام میپذیرد.

نکته 2 :: قانون عودت مبلغ چه قبل و چه  24 ساعت بعد از دریافت جواب  فقط برای درخواستهای تحلیل و بررسی و ازدواج و  تعیین نام فرزند و درخواست تغییر نام است و برای بقیه ی فرمها که مقاصد تجاری دارند معتبر نیست و پس از درخواست قابل عودت نخواهد بود.

دوازده) تعرفه ی تعیین شده برای انواع درخواستها از قرار زیر است.

ردیف
امکان عودت مبلغ 
تعرفه(تومان)
پرداخت توسط کد USSD
نوع درخواست
مدت زمان پاسخگوئی و توضیحات
1
با انصراف قبل از دریافت و یا 24 ساعت بعد از جواب
 
تحلیل و بررسی نام
...
2
با انصراف قبل از دریافت و یا 24 ساعت بعد از جواب
 
تحلیل نام قبل از ازدواج
...
3
با انصراف قبل از دریافت و یا 24 ساعت بعد از جواب
 

مشاوره و تعیین نام فرزند

تعیین جنسیت دختر یا پسر
تعیین نام جنسیت دختر و پسر
...
4
با انصراف قبل از دریافت  یا 24 ساعت بعد از جواب
 
تغییر نام
باتوجه به قوانین و صلاحدید کارشناس. مدت نامعلوم
5
ندارد
 
تحلیل و بررسی شراکت
یک هفته کاری
6
ندارد
 
تعیین نام مغازه و عنوان شغلی
یک هفته کاری
7
ندارد
 
تعیین نام شرکت
تعیین سه نام
تعیین پنج نام
ده روز کاری
8
ندارد
 
تعیین نام برند تجاری
یک هفته کاری
9
 
 
 
 
 

تمامی مبالغ فوق هم بصورت آ«نلاین و هم بصورت پرداخت با USSD زیر قابل واریز است

ستاره 788 ستاره 97 ستاره 7786 ستاره مبلغ مربع

 

بسم الله الرحمن الرحیم

کاربران عزیز لطف کنید برای دریافت اخبار در کانال "بله" تارنما عضو شوند