یال

تبریک سال نو . اخبار جدید 1فرورودین96

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام و عرض تبریک سال 1396 خدمت تمامی عزیزان و با آرزوی صحت و سلامتی و موفقیت برای شما به اطلاع میرسانیم که 

تارنمای تخصصی علم اسامی با تمام کمبود وقتی که در این این مدت داشته جوابگوی بسیاری از عزازان درخواست کننده بوده است و با برنامه ریزی یی که امسال انجام شده ان شاءالله در سامانه ی جدید پاسخگوئی سریعتری را خواهیم داشت. لکن این سرعت به معنای این است که بر طبق صلاحدید و شرایط و با نظم بیشتری جوابگو خواهیم بود که خود سرعت بیشتری به کار خواهد اد.

از صبوری و سعه صدر شما سپاسگزاریم.

متاسفانه برخی از عزیزان که در سامانه ی قبلی درخواست داده یودند اخبار و درخواست چندین ماه پیش ما را هنوز نادیده گرفته اند و در سامانه ی جدید درخواستشان را ثبت مجدد نکرده اند از این دوستان خواهشمندیم اگر تمایل به دریافت جواب دارند طبق دستوراعمل اعلامی در اخبار قبلی عمل کنند و و یا درخواست عدوت مبلغ و انصراف از درسافت جواب خود  را نمایند تا تکلیف هزینه های واریزی شان و وظیفه ی ما درجوابگوئی مشخص شود.

نکته لازم به تکرار این است که ایمیل قبلی ما ابدا جوابگوی عزیزان نخواهد بود و تنها را ارتباطی از طریق سامانه ی جدید است

ضمنا مراقب افرادی که ادعای علم اسامی میکنند و در تلگرام و اینترنت اقدام به فعالیت کرده اند باشید. اکثر قریب به اتفاق اینان کار نابلدند و صرفا به قصد کسب درآمد مشغول هستند و عاقبت امور شما برایشان مهم نیست.ماههاست این افراد تحت نظرو امتحان ما بوده اند و عدم سلامت علمی و عملکردی آنها بر ما اثبات شده است.

وفقکم الله

سال پر نور و برکتی داشته باشید

مهدوی فر-کارشناس تارنمای تخصصی علم نامنشاسی